Cennik ⋆ Pod Skrzydłami Sowy
 
DR AGATA MAJEWSKA

Oferta i cennik

 

Informacja odnośnie rezerwacji terminu

Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz pojawić się na wizycie, niezwłocznie o tym poinformuj. Dzięki temu inne osoby będą mogły skorzystać z pomocy, a ja dla Ciebie znajdę inny bliski termin wizyty. Z uwagi na liczbę oczekujących wizyt, informuję, że dwukrotne odwołanie zarezerwowanego terminu w danym miesiącu jest związane z koniecznością rozliczania kolejnych wizyt wyłącznie drogą przedpłaty. Proszę pamiętać, aby na spotkania przychodzić bez oznak infekcji. Dziękuję za wyrozumiałość, dr Agata Majewska
Jeśli nie mają Państwo umówionej wizyty prosimy o kontakt przed przyjściem do naszego Centrum. Dla zachowania poufności i bezpieczeństwa, w niektórych porach dnia Gabinety mogą być zaciemnione, a dostęp do nich może być ograniczony. Informujemy, że na miejscu płatności można dokonać kartą, a także w postaci odliczonej gotówki.
 
Jeśli zastanawiasz się czy Centrum Terapii i Rozwoju „Pod Skrzydłami Sowy” to właściwy wybór, zapoznaj się najpierw z opiniami o nas.
PRZECZYTAJ OPINIE
 

Dla dzieci

Bezpieczna przestrzeń dla Twojego dziecka
Konsultacja wstępna z rodzicem/rodzicami dziecka
  Stacjonarnie    Online

200 zł     60 min

Pierwsze spotkanie rodziców ze specjalistą (bez udziału dziecka).

Pierwsze spotkanie specjalisty z dzieckiem
  Stacjonarnie

150 zł     30-45 min

Czas trwania pierwszego spotkania zależy m.in. od wieku dziecka, jego możliwości oraz chęci udziału w zajęciach. Zazwyczaj jest to 45 minut.

Terapia Integracji Funkcji Wykonawczych
  Stacjonarnie

150 zł     30-45 min

Program Stymulowania Rozwoju Funkcji Wykonawczych adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 r.ż.) i szkolnym (klasy I-III SP). Funkcje wykonawcze to kompetencje bazowe związane z procesem uczenia się (hamowanie, utrzymywanie uwagi, rozpoczynanie zadań, pamięć robocza, planowanie, organizacja, elastyczność, korzystanie z informacji zwrotnych, metapoznanie). Program przeznaczony dla dzieci: z dysharmoniami rozwoju poznawczego, z nadpobudliwością psychoruchową, z obniżoną koncentracją uwagi, z zaburzeniami rozwoju procesów emocjonalno-motywacyjnych, z niedojrzałością do podjęcia nauki szkolnej, z opóźnieniami kompetencji komunikacyjnych, ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną. Wykorzystanie nowoczesnego narzędzia edukacyjno-terapeutycznego, diagnoza i monitorowanie przebiegu terapii.

Zajęcia indywidualne (dzieci/młodzież)
  Stacjonarnie

180 zł     50 min

Pierwsza wizyta dziecka 150 zł. Spotkania indywidualne obejmują m.in. trudności rozwojowe i wychowawcze, relacje w rodzinie, problem rywalizacji z rodzeństwem, umiejętności w porozumiewaniu się z bliskimi i/lub z otoczeniem, problemy w adaptacji do przedszkola czy szkoły, trudności wynikające z lęków rozwojowych, problemy związane z separacją/rozwodem rodziców.

Terapia pedagogiczna
  Stacjonarnie

150 zł     45 min

Psychologiczno-pedagogiczne oddziaływania terapeutyczne dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci z grupy ryzyka specyficznych trudności w uczeniu się. Opracowanie indywidualnego programu terapeutycznego oraz podjęcie działań we współpracy z rodziną.

Program Wczesne Czytanie
  Stacjonarnie

120 zł     30-45 min

Program oparty na metodzie Integracji Funkcji Wykonawczych i dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym (4-8 r.ż.) oraz dla dzieci zagrożonych dysleksją. Ćwiczenia multimedialne o stopniowanym poziomie trudności pozwalają wprowadzić dziecko w świat czytania wielokanałowo (analizatory: wzrokowy, słuchowy, kinestetyczno-ruchowy). Poprzez świetną zabawę dzieci rozwijają w sobie gotowość do nauki czytania i pisania, a dodatkowo ćwiczą koncentrację uwagi, giętkość poznawczą, umiejętności komunikacyjne czy kojarzenie.

Terapia ręki
  Stacjonarnie

120 zł     30-45 min

Podstawowym celem terapii ręki jest usprawnienie motoryki małej (precyzyjne ruchy dłoni i palców), wzmocnienie współpracy oko-ręka, trenowanie koordynacji pomiędzy dłońmi, umiejętności planowania ruchu i odpowiedniego chwytu. Terapia ręki w Gabinecie „Pod Skrzydłami Sowy”, to nie tylko praca stolikowa. Warto zaznaczyć, że zabawy i ćwiczenia odnoszą się do całego ciała, a więc i do motoryki dużej. Terapia ręki wspomaga czucie głębokie oraz powierzchniowe.

Trening grafomotoryczny
  Stacjonarnie

120 zł     30-45 min

Trening grafomotoryczny ma na celu przygotować (i usprawnić) do opanowania umiejętności pisania. Trening przeznaczony jest dla: dzieci, które są po terapii ręki, ale wymagają przedłużenia oddziaływań pod kątem grafomotorycznym; dla dzieci, których technika pisania wymaga poprawy (i np. nie uczestniczyły wcześniej w terapii ręki); dla dzieci, które jeszcze nie piszą. Trening grafomotoryczny zawiera moduł diagnostyczny i terapeutyczny. Bardzo ważnym aspektem związanym z czytaniem i pisaniem jest u dziecka gotowość psychomotoryczna i emocjonalno-motywacyjna, na które zwracana jest szczególna uwaga.

Trening umiejętności społecznych
  Stacjonarnie

100 zł     50 min

Trening umiejętności społecznych to odpowiedź na trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów społecznych (w tym szczególnie - rówieśniczych) i przestrzeganiem określonych zasad (np. w szkole). Dzięki treningowi umiejętności społecznych można pracować nad tymi obszarami, które są dla dziecka wyzwaniem w codzienności. Wśród podejmowanych tematów są przede wszystkim: rozpoznawanie emocji u siebie i u innych, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, samoregulacja, komunikacja, planowanie, asertywność. Przed zapisaniem dziecka na trening umiejętności społecznych należy umówić się na konsultację wstępną, w celu porozmawiania o rozwoju dziecka, kryteriach doboru do grupy, organizacji i oczekiwaniach rodziców.

Wioska Wrażliwości dla dzieci i młodzieży
  Stacjonarnie

100 zł     50 min

Wioska Wrażliwości dla dzieci i młodzieży, to grupowa forma wsparcia, która opiera się o trening umiejętności społecznych. Więcej jednak przestrzeni zajmuje temat – szeroko rozumianej – wrażliwości. Jednym ze wspierających narzędzi są scenariusze zajęć opracowane m.in. przez dr Monikę Baryłę-Matejczuk z Lublina, która naukowo zajmuje się w Polsce zagadnieniem wrażliwości przetwarzania sensorycznego.

Zaświadczenie wydawane na prośbę rodziców
  Stacjonarnie

50 zł

Informacja o uczestnictwie dziecka w wybranych zajęciach. Zaświadczenie wydawane jest w dwóch egzemplarzach.

Przygotowanie pisemnej opinii o dziecku wraz z zaleceniami
  Stacjonarnie

250 zł

Pisemna opinia o dziecku jest wystawiana na prośbę rodziców. Dotyczy rozwoju dziecka, które uczestniczyło w zajęciach w Centrum Terapii i Rozwoju „Pod Skrzydłami Sowy”. Opinia wydawana jest w dwóch egzemplarzach.

Nie znalazłeś usługi dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu:    690 668 268

Dla rodziców

Stacjonarnie oraz online
Wizytę online możesz również umówić za pośrednictwem platformy Zaufany Terapeuta:
Konsultacja wstępna
  Stacjonarnie    Online

200 zł     60 min

Pierwsze spotkanie rodziców ze specjalistą (bez udziału dziecka).

Kolejna konsultacja rodzicielska
  Stacjonarnie    Online

180 zł     45 min

Kolejne spotkanie rodziców i specjalisty.

Kręgi Kobiet
  Stacjonarnie    Online

Sprawdzaj na bieżąco zakładkę Kręgi Kobiet oraz Aktualności.

Szkolenie dla rodziców
  Stacjonarnie    Online

Sprawdzaj na bieżąco zakładkę Aktualności oraz Wioska Wrażliwości.

Nie znalazłeś usługi dla Ciebie? Zapraszamy do kontaktu:    690 668 268

Przeczytaj opinie

 • Agnieszka B.
  dr Agata Majewska to wyjątkowy specjalista, nigdy wcześniej nie spotkałam takiej empatii, która trafia dosłownie w każde, akurat najbardziej potrzebujące miejsce w sercu. Jej wiedza i doświadczenie w połączeniu z niesamowitą wrażliwością, naprawdę pozwalają zobaczyć sprawy z innej perspektywy. Jestem wdzięczna za to, że trafiłam pod skrzydła Agaty. I dzięki naszym spotkaniom patrzę coraz bardziej życzliwie zarówno na siebie, swoją wrażliwość, jak również na to, czego doświadczam na co dzień w relacji z moimi dziećmi. Całym sercem polecam współpracę.
  Agnieszka B.
 • Anka M.
  Polecam z całego serca dr Agatę wszystkim, którzy potrzebują jakiegokolwiek wsparcia w rodzicielstwie. To osoba pełna wrażliwości i empatii, a jej gabinet to bezpieczna przestrzeń, w której można bez oceny i krytyki powiedzieć wszystko, co trapi i leży na sercu. Porady są zawsze w punkt, a każde spotkanie rozwiewało moje wątpliwości i pomagało rozwiązać problemy, z którymi się zgłaszałam.
  Anka M.
 • Joanna Ł.
  dr Agata to bardzo solidna, wykształcona i mądra osoba. Dzięki jej wsparciu dzisiaj już nie upadam tak, jak kiedyś. Jestem też dużo lepszym rodzicem, bo pomogła zrozumieć mi wiele rzeczy. Bardzo polecam. Warto zadbać o siebie, z Jej pomocą. Dziękuję!
  Joanna Ł.
 • Marta P.
  Niesamowite miejsce, przytulne, nowoczesne, w którym można poczuć się swobodnie oraz bezpiecznie. Pani dr Agata Majewska jest wspaniałym specjalistą, z ogromną wiedzą, niewyobrażalnie wielką empatią, zaangażowaniem w każdy problem. Potrafi otoczyć dziecko opieką i rozgryźć oraz rozpracować każdy problem. Polecam współpracę z panią Agatą z całego serca!
  Marta P.
 • Paula C.
  Jeśli szukasz terapeuty – ciepłego, uważnego, subtelnego, stawiającego Twoje potrzeby na pierwszym miejscu i kompetentnego, to polecam panią Agatę. Jej gabinet to wspaniałe miejsce dla dzieci, ale także dla dorosłych, których wspaniale wspiera na grupach wsparcia.
  Paula C.
 • Sonia M.
  dr Agata Majewska prowadzi dla mojej firmy szkolenia dla opiekunów żłobkowych i nauczycieli przedszkola już od kilku lat. Wysokie kompetencje, umiejętności do nauczania, empatia, ciepło, to cechy, które niewątpliwie ją charakteryzują. Bardzo polecam współpracę.
  Sonia M.
 • Aleksandra B.
  To wyjątkowy gabinet terapeutyczny, inny niż te, w których bywałam do tej pory. To miejsce, w którym zarówno rodzic, jak i dziecko otrzymają nie tylko fachową i profesjonalną pomoc, ale także zostaną otoczeni przez panią Agatę wsparciem, zrozumieniem i opieką, której oboje potrzebują w procesie terapii. Gabinet wyposażony jest w cudowną sowią dziuplę, w której dziecko może się schować. Dzięki temu czuje się bezpiecznie i ma przestrzeń oraz czas, aby nawiązać kontakt z panią Agatą. Gabinet posiada też lustro weneckie, dzięki któremu rodzic/opiekun może obserwować dziecko w trakcie wizyty. Pani Agata w cudowny sposób potrafi nawiązać kontakt ze swoim pacjentem/rodzicem. Jest bardzo ciepłą, pogodną oraz pełną życzliwości i wrażliwości osobą. Te cechy były dla mnie ważne przy wyborze terapeuty. Pod jej „skrzydłami” poczułam się zaopiekowana tak, jak tego potrzebowałam. W swojej pracy terapeutycznej pani Agata wykorzystuje wiele ciekawych narzędzi terapeutycznych, w tym interaktywnych, które indywidualnie dopasowuje do wieku i potrzeb swojego pacjenta w procesie wspierania i trwania terapii. Jest terapeutką, której zaufałam od razu i bez wahania. Ważne było też dla mnie to, iż konsultacje odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online w dogodnym dla mnie terminie. To pierwszy i jedyny taki gabinet w Katowicach, w którym poczułam się, jak w domu. Polecam serdecznie.
  Aleksandra B.
 • Anna W.
  Pełen profesjonalizm. Połączenie wiedzy i wrażliwości na najwyższym poziomie. Wybitna specjalistka. Każdemu, kto chce mądrze wesprzeć swoje dziecko, polecam z serca.
  Anna W.
 • Ewa K.
  Pod Skrzydłami Sowy, to dobre i bezpieczne miejsce dla dziecka i rodzica. dr Agata Majewska jest bardzo uważną i wrażliwą specjalistką o otwartej głowie i sercu. Widać, że jej praca jest jej ogromną pasją i w każde spotkanie wkłada 100% siebie. Ale dla mnie istotne jest, że wysokie kompetencje i empatia do drugiej osoby idą w parze. Bardzo polecam Pod Skrzydłami Sowy i dr Agatę.
  Ewa K.
 • Familok Pracownia Psychologiczna
  Unikalne miejsce na mapie Katowic. Polecam każdej mamie, każdemu tacie i dziecku. Na wiele pytań uzyskałam odpowiedź i nie musiałam mierzyć się z tym sama.
  Familok Pracownia Psychologiczna
 • Nina Z.
  Świetne, profesjonalne, ale i ciepłe podejście do pracy dr Agaty, to coś, czego każdy rodzic pragnie dla swoich dzieci. Polecam z całego serca!
  Nina Z.
 • Wioletta P.
  Wyjątkowe, przyjazne i rozwojowe miejsce. Mnie bardzo inspiruje, ponadto jest piękne. Ale miejsce miejscem, najważniejsza jest pani dr Agata i ludzie, których możecie tu spotkać. dr Agata kompetentna, empatyczna, o wielkim serduchu i mega profesjonalistka.
  Wioletta P.
 • Dominika M.
  Wyjątkowe miejsce terapeutyczne na mapie Katowic. Cieszę się, że powstało i że mogłam skorzystać z tak empatycznej pracy terapeuty. Bardzo polecam, szczególnie rodzinom.
  Dominika M.
 • Sylwia J.
  Polecam z całego serca. Wspaniałe miejsce i wspaniała pani dr Agata. Na pewno znajdziecie tam to, czego szukacie.
  Sylwia J.
 • Świadome Rodzicielstwo
  To zaszczyt współpracować z Centrum Terapii i Rozwoju czyli z Agatą Majewską. Pełen profesjonalizm, empatia i zaangażowanie. Polecamy całym sercem.
  Świadome Rodzicielstwo
 • LogoSerce
  Chcę podziękować pani dr Agacie Majewskiej za świetną współpracę przy organizacji szkolenia logopedycznego w Bytomiu! Cierpliwość, doświadczenie, uczciwość, szybkie odpowiedzi na nurtujące pytania pozwoliły na osiągnięcie sukcesu. Dziękuję!
  LogoSerce
 • Nadia T.
  Pani Agata pomogła mi dużo razy. Zawsze czuję się tam wspaniale i bezpiecznie. Zawsze tam znajdzie się miejsce dla każdego.
  Nadia T.
 • Magdalena C.
  Pełen profesjonalizm.
  Magdalena C.
 • Joanna P.
  Wspaniałe klimatyczne miejsce sprzyjające rozwojowi.
  Joanna P.
DR AGATA MAJEWSKA

Interesuje Cię współpraca?

SKLEP

Koszyk

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

gdpr-image
Serwis agatamajewska.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje są dostępne w polityce prywatności.
Polityka prywatności